Продаємо підприємствам
електроенергію по 0,6 грн. кВт/г.
Дізнатись більше
Інвестиціі в майбутнє
Навіщо підприємству сонячна електростанція?
Зменшення витрат

Враховуючи вартість промислового тарифу для підприємств, черз 5-7 років сонячна станція себе окупить і вам не потрібно буде витрачати кошти на електроенергію.

Бути енергонезалежними

Вас не турбуватимуть планові відключення, перепади напруги та аварії електромережі. А також зміна власника обленерго або влади в країні.

Піклуватися про природу

По-перше, альтернативні джерела енергії зменшують викиди CO2, а отже запобігають глобальному потеплінню. По-друге, сонячна енергія – нескінченний ресурс, а тому не виснажує запаси планети. 

Замовити станцію
Чому саме ми?
Ми – офіційні представники багатьох світових виробників

Це означає, що ми є сервіс-партнерами і надаємо офіційну гарантію на наше обладнання. 

Ми професійно освічені

Свої технічні знання ми отримали напряму від наших постачальників і перевірили їх на власному досвіді. Будуємо станції вже 6 років.

У нас є ресурс

Маємо власний склад комплектуючих, тому домашню станцію можемо збудувати за 5 днів.

Самостійно виготовляємо деталі

Власне виробництво металевих конструкцій і кріплень дозволяє зменшити ціну наших станцій.

Допоможемо відкрити кредит

Ми співпрацюємо з банками, які надають послуги «зеленого» кредитування за державною програмою. 

Швидко ремонтуємо те, що зламалося

Наш центр обслуговування оперативно проведе сервісні роботи, щоб ваша станція не простоювала більше 2-х діб.

Підключаємо до «зеленого» тарифу

Наші штатні юристи допоможуть оформити «зелений» тариф.

Залишити заявку
З якими об'єктами ми працюємо?
Наша спеціалізація

Дахи підприємств

Інфраструктурні об'єкти (торгові центри, вокзали, транспортні зупинки)

Автозаправні комплекси

Дахи багатоквартирних будинків (спецумови для ОСББ)

Створення «сонячного» даху над парковкою

Наземні станції до 1мВт, все що більше, ми порекомендуємо вам компанію

Залишити заявку
Партнери Solar Market
Стати партнером

Контакти

Чекаємо Вас в нашому офісі

Сонячна електростанція для підприємства

В Україні існує величезна кількість приватних підприємств, які виробляють найрізноманітніші товари для реалізації їх як всередині країни, так і на ринках зарубіжних країн.

Залежно від обсягів виробництва, ці підприємства витрачають досить багато електроенергії, вартість якої, що є цілком природно, закладається у вартість товарів і є, в деяких випадках, досить значущою статтею витрат. Щоб знизити цю статтю витрат, найкращим рішенням буде промислова сонячна електростанція під ключ, яку допоможе встановити Solarmarket.

З кожним днем ​​промислові сонячні електростанції встановлюються на все більшій кількості приватних підприємств, до того ж, альтернативні джерела електроенергії активно підтримує уряд нашої країни. Всім бажаючим надається можливість використовувати сонячні електростанції під зелений тариф - спеціальну програму, за якою надлишки електроенергії, що виробляється, можна продавати державі, тобто кінцевим споживачам, підключеним до центральної державної електромережі.

Тобто промислова сонячна електростанція може забезпечувати електроенергією все виробництво і приносити додатковий дохід. Вже сьогодні багато хто розуміє, що сонячна електростанція як бізнес - це перспективне капіталовкладення.

Зелений тариф для промислових сонячних електростанцій

Перед установкою сонячної електростанції для підприємства, проводиться розрахунок споживаної електроенергії і складаються приблизні терміни окупності такого капіталовкладення. Термін окупності буде залежати від фактичної економії, яку принесе сонячна електростанція на підприємстві за рахунок споживаної електроенергії з центральної електромережі, а також від фактичної щомісячного прибутку, якщо промислова сонячна електростанція під зелений тариф буде додатково продавати електроенергію.

Термін окупності промислових сонячних електростанцій

У підприємств, які підключили зелений тариф для промислових сонячних електростанцій, середній термін окупності їх установки становить від 5 до 7 років. Згодом робота сонячної електростанції буде приносити лише дохід, а обслуговування сонячної електростанції не несе в собі великих витрат, до того ж Solarmarket може взяти на себе обов'язки з термінового ремонту якщо це буде необхідно.

Читати далі