Отримайте готове рішення
Або все необхідне для самостійного встановлення сонячної станції
Сонячні станції для дому "під ключ"
Сонячна станція "під ключ" на 3 кВт
Сонячна станція "під ключ" на 5 кВт
Сонячна станція "під ключ" на 10 кВт
Сонячна станція "під ключ" на 15 кВт
Сонячна станція "під ключ" на 30 кВт
Сонячні станції для бізнесу "під ключ"
Сонячна станція "під ключ" на 50 кВт
Сонячна станція "під ключ" на 100 кВт
Сонячна станція "під ключ" на 150 кВт
Сонячна станція "під ключ" на 200 кВт
Залишити заявку
Комплекти обладнання для сонячних станцій
Комплекти на 3 кВт
Комплекти на 5 кВт
Комплекти на 10 кВт

Сонячна електростанція автономного типу

Використовуючи автономну сонячну електростанцію, можна забезпечити електропостачання для приміщення будь-якого розміру. Таке обладнання відмінно підходить для будівель, де неможливо провести електроенергію.

На відміну від мережевого обладнання, автономні сонячні електростанції здатні накопичувати надлишки сонячної енергії в акумуляторних батареях в світлий час доби, щоб віддавати її в мережу в години низької сонячної активності. Мережеві сонячні електростанції, наприклад, не володіють функцією накопичення енергії, так що користуватися ними можна лише доти, доки світить сонце.

Автономне обладнання від Solar Market також підходить для продажу електроенергії в мережу за "зеленим тарифом".

Автономні сонячні електростанції

Сонячні електростанції автономного типу можна сміливо назвати безмежним джерелом електроенергії. Обладнання від Solar Market буде не тільки забезпечувати приміщення електроенергією в світлий час доби, автономні сонячні електростанції можуть накопичувати енергію і віддавати її в години низької сонячної активності.

Мережева електростанція ж здатна працювати тільки в той час, коли на вулиці світить сонце. Устаткування такого типу не може накопичувати сонячну енергію.

Саме наявність акумуляторної батареї, в якій накопичується енергія, робить автономні сонячні електростанції відмінним варіантом для приватних будинків, дачних ділянок, виробничих будівель.

Читати далі
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент, рекламу і аналізувати трафік.
Я не проти