1 x 4

TOPSOLAR PV ZZ-F H1Z2Z2-K

Солар кабель - червоний, види сонячних кабелів
18 грн

Ціна від 50 м

Залишити заявку

1 x 4

TOPSOLAR PV ZZ-F H1Z2Z2-K

Кабелі для сонячних панелей від Солар Маркет
18 грн

Ціна від 50 м

Залишити заявку

1 x 6

TOPSOLAR PV ZZ-F H1Z2Z2-K

Кабелі для сонячних батарей від Солар Маркет
24 грн

Ціна від 50 м

Залишити заявку

1 x 6

TOPSOLAR PV ZZ-F H1Z2Z2-K

Солар кабель - чорний, вид solar кабелю зовні
24 грн

Ціна від 50 м

Залишити заявку
Кабель для сонячних панелей

TOPSOLAR PV ZZ-F H1Z2Z2-K — це сертифiкований сонячний кабель (солар кабель) TÜV і EN, який створений спеціально для підключення фотогальванічних панелей. Кабель має двошарову ізоляцію, що робить його захищеним від впливу навколишнього середовища (дощ, сніг, ультрафіолетове випромінювання, температурні перепади).

Замовити
Конструкція сонячного кабелю
Провідник

Луджена мідь, клас 5 (гнучка), згідно з EN 60228 та IEC 60228

Ізоляція

Безгалогенова LSZH гума з низьким рівнем виділення диму

Зовнішня оболонка

Безгалогенова LSZH гума з низьким рівнем виділення диму, червоного або чорного кольору

Залишити заявку
Розміри солар кабелю TOPSOLAR PV ZZ-F H1Z2Z2-K
Переріз провідника, мм1 x 41 x 6
Діаметр, мм5,35,9
Вага, кг / км5776
Одножильний кабель в повітрі, А5570
Одножильний кабель на поверхнях, А5267
Для кабелів прилеглих до поверхонь4457
Падіння напруги, V/A - км14,39,49
Замовити
Характеристики
Електротехнічні параметри

Низька напруга 1,5 / 1,5 1 kV (1,8) kV DC

Стандарт

EN 50618/ TÜV 2Pfg 1169-08 / UTE C 32-502

Сертифікати

CE / TÜV / EN
RoHS / EAI
Dca – s2, d2, a2

Механічні властивості

Мінімальний радіус вигину: 
діаметра Ø кабелю.
Ударостійкість: AG2

Стійкість до ультрафіолету

UV стійкість по EN 50618 і TÜV 2Pfg 1169-08

Водостійкість

Водостійкість: AD8 Повне занурення у воду

Розрахунковий термін служби

Розрахунковий термін служби 30 років по UNE-EN 60216-2.

Умови установки

Відкрите повітря

Залишити заявку

Сонячний кабель TOPSOLAR PV ZZ-F H1Z2Z2-K має гарантію від виробника 25 років.

Зазвичай кабель червоного кольору використовують для плюсового провідника.  Це значно спрощує монтажні роботи та запобігає переполюсовки при підключенні сонячних батарей до контролера заряду.

Для того, щоб мінімізувати втрати, необхідно вибирати переріз кабелю в залежності від його довжини і потужності сонячних батарей.

Для замовлення та отримання консультації звертайтесь до відділу продажів.

Замовити

Кабелі для сонячних панелей

Як фахівці з сонячним кабелям, ми пропонуємо інноваційні рішення для проектів, які залежать як від стабільної виробничої діяльності при мінімальному технічному обслуговуванні, так і від ефективної початкової настройки.

Солар кабель TOPSOLAR PV ZZ-F H1Z2Z2-K

Ці кабелі охоплюють весь діапазон кабельних з'єднань між сонячними панелями і іншими компонентами фотоелектричної системи.

З кожним днем потреба в електроенергії зростає з великою швидкістю. Ціни на послуги також не стоять на місці. Нові технології генерують "чисту" електроенергію, що дозволяють витягати її з навколишнього середовища екологічно чистими методами.

Наші сонячні кабелі можна знайти на деяких з найбільших і найпрестижніших сонячних ферм Києва та області. Наші комплексні кабельні рішення для сонячних батарей також внесли свій вклад в завершення будівництва сонячних електростанцій по території всієї України.

КОМПЛЕКСНИЙ ПОРТФЕЛЬ СОНЯЧНИХ КАБЕЛIВ

Наші сонячні кабелі виробляються у відповідності з різними британськими та міжнародними стандартами. До них відносяться стандартний сонячний кабель EN50618, що охоплює ряд застосувань, типових для сонячних установок на дахах і сонячних ферм, таких як забезпечення з'єднання фотоелектричних систем вироблення енергії, включаючи батареї сонячних панелей.

Ця серія надійних кабелів для зовнішнього застосування розроблена для того, щоб витримувати суворі умови навколишнього середовища і деградацію під впливом УФ-випромінювання. Ми також постачаємо широкий асортимент неізольованих мідних проводів, кабелів низької та середньої напруги, що з'єднують сонячну установку з підстанціями і електромережею, включаючи кабелі, рекомендовані DNO.

EN 50618 СОНЯЧНІ КАБЕЛІ

Всі наші фотогальванічні кабелі відповідають вимогам EN 50618, стандарту, який замінює сертифікати сонячних батарей для кабелю PV1-F від TÜV Rheinland Group.

Як і кабелі, сертифіковані TUV, кабелі для сонячних батарей EN50618 пройшли ретельну програму виробничого і випробувального аудиту, щоб надати якісний кабель з очікуваним терміном служби близько 25 років. Це відповідає стандартам якості, які ми встановлюємо для всієї нашої продукції.

Допомога у вирішенні складних завдань

Комплексні кабельні рішення Solar Market TOPSOLAR для сонячних батарей покривають весь спектр проектів, від вибору або проектування кабелю до відвантаження в той же день або виробництва в короткі терміни, логістики і тестування, як віддалено, так і на місці. Фахівці Solar Market мають досить високий рівень технічної підготовки і готові запропонувати широкий спектр технічних знань, включаючи розробку індивідуальних рішень, а також тестування кабелів і перевірку підозрюваних несправностей.

АКСЕСУАРИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ СОНЯЧНИХ КАБЕЛIВ

Щоб забезпечити оптимальну продуктивність ваших сонячних систем, дізнайтеся про наших аксесуарах для сонячних кабелів, в тому числі про наших роз'ємах і спеціальних обтискних інструментах, щоб забезпечити швидку і безпомилкову установку.

Читати далі
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент, рекламу і аналізувати трафік.
Я не проти